آیا فومیزه PVC مقرون به صرفه است ؟

آیا فومیزه PVC مقرون به صرفه است ؟

آیا فومیزه PVC مقرون به صرفه است ؟

 آیا PVC مقرون به صرفه و اقتصادی است ؟

با یک سرچ معمولی در لیست قیمت انواع متریال و کاربرد و مزایای آنها، می توان به راحتی به یک لیست قیمت نهایی برای مقایسه رسید.  قیمت پی وی سی نسبت به ام دی اف یا چوب طبیعی پایین تراست. همچنین نصب آسان و کم هزینه، نگهداری آسان دوام بالا عمر مفید این محصول، قیمت پی وی سی را نسبت به دیگر متریال ها بسیار مناسب تر کرده است.
با استفاده از پی وی سی نه تنها در هزینه های جاری صرفه جویی میکنیم بلکه در زمان هم صرفه جویی میشود. سازه های چوبی در تماس با آب و مرور زمان دچار پوسیدگی می شوند و در گذر زمان دچار آسیب رسیدن به ساختار اصلی سازه و ایجاد خسارت می شود. جبران این خسارت ها مستلزم صرف هزینه و زمان زیادی میباشد.
 

به صرفه بودن استفاده از ورق فومیزه PVC برای دکوراسیون داخلی و سقف
 
ورق های پی وی سی ضد آب، حرارت، خوردگی و…  می باشد واز بروز مشکلات احتمالی جلوگیری میکند از این رو پی وی سی را به عنوان محصولی اقتصادی و مقرون به صرفه شناخته می شود.               
 
.

برچسب:
    (tag)

درباره احسان کار

احسان کار

شرکت احسان کار در سال ۱۳۸۲ در زمینه تولید ورق های فومیزه پی وی سی و صفحات پلی وود به مدیریت حیدر کرار شروع به کار کرد. شروع کار این مجموعه با هدف تولید ملی با کیفیت جهانی و پیشبرد رشد اقتصادی و صنعتی ایران زمین آغاز شد که با اتکای به تجربه ۱۴ ساله ای خود و به لطف خدای متعال با تمام انرژی به سمت این این هدف در حرکت است. چرا احسان کار؟ این مجموعه با تمرکز به اهداف خود، در نظر دارد که کالای با کیفیت و جهانی تولید کند و آن را در اختیار هم میهنان گرامی قرار دهد. این سبب ایجاد تمایزی بزرگ بین این مجموعه و دیگر مجموعه ها شده است. مجموعه احسان کار به دنبال کسب رضایت مشتری و پیشرفت تکنولوژی جامعه است؛ امید است به یاری خداوند منان و با یاری شما مردم عزیز به این مهم یابیم و ایران را در عرصه علم و تکنولوژی به عالی ترین مراتب برسانیم

تماس یا ما

دیگر مقالات