ورق فومیزه روکشدار

 معرفی محصول ورق های فومیزه روکشدار

یکی از مهمترین ویژگی‌های ورق فومیزه، قابلیت روکش کردن این ورق هاست که به درخواست مشتری، طبق نیاز و سلیقه ی مشتری انواع روکش ها روی این ورق های PVC قابلیت اجرا دارند. ورق های فومیزه ی PVC را می‌توان با استفاده از دستگاه‌های پرس غلطکی و وکیوم یا پرس گرم، روکش کرد. انواع روکشی که روی این ورق ها استفاده می‌شود روکش های استمپ ها، ممبران و HPL که توسط این سه، می‌توان ورق های فومیزه را روکش کرد. ورق های فومیزه PVC بر اساس نیاز و سلیقه ی مشتری در طرح های مات، مانند طرح چوب و براق تولید می شوند. این ورق های روکشدار را می‌توان در تولید انواع کابینت های روشویی، سرویس های حمام و آشپزخانه، کابینت های آشپزخانه، و کابینت ها و لاکرهای سونا و استخر استفاده کرد.
 

دانلود کاتالوگ روکش های ورق فومیزه احسان کار

برای دانلود کلیک کنید

Download Button

 

کمک زیادی به کارخانجات سازنده، لوازم خانگی و لوازم دکوراتیو آشپزخانه می نماید.

روکش پی وی سی چیست؟

و کاربرد آن در ورق پی وی سی روکشدار.فومیزه روکش دار،فومیزه رنگی،پی وی سی رنگی،پی وی سی طرح چوب ،پی وی سی طرح سنگ ،روشویی طرح چوب ،روشویی طرح چوب ، روکش پی وی سی در تعداد لايه هاي مختلف ،تنوع لايه هاي مختلف ،ضخامت ،رنگها و نقوش مختلف و نيز نقوش برجسته مختلف (صاف ،براق ،مات، رگه چوبي و…) بسته به نوع كاربرد مورد نياز توليد مي شوند و معمولاً شامل لايه هاي پلي و نييل كلرايد ،لايه آستري و لاك هاي متفاوت هستند. ضخامت روکش پی وی سی بين ۲/۰ تا ۳ ميليمتر است.
بیشتر بخوانید : مقایسه کاربردهای ورق فومیزه و پی وی سی در شهر های ایران

بعلت قابليت انعطاف اين نوع روكش ، از آن براي روكش كردن سطوح ابزار خورده با اختلاف سطح زياد و نيز براي ساخت نوار لبه ،روكش كردن پروفيل ها ،نوار لبه هاي فرم دار و فرز خورده استفاده ميشود.


 

مثلاً روكش كردن درهاي كابينت هايي كه داراي ماشين كاري هاي عميق هستند. همچنين يكي از استفاده هاي منحصر به فرد روكش پی وی سی در ساخت مصنوعاتي است كه نياز به پيوستگي روكش در ابعاد مختلف يك سازه يا به عبارتي نياز به ايجاد شيار V شكل روي تخته و تا كردن آن باشد،بهترين مثال ها در اين مواد توليد ميز تلويزيون و جعبه بلندگو (باند) و … است.

انواع ورق های روکش پی وی سی (P.V.C film) بدون چسب و خود چسب جهت انواع مصارف دکوراسیون و نما سازی داخلی ساختمان ها و لوازم خانگی می باشد، که در بیش از دویست طرح ( طرح چوب، طرح سنگ و غیره …) متنوع و به ضخامت و عرض های مختلف بر اساس سفارش مشتری در مدت زمان حداکثر ۱۵ روز تولید و آماده حمل میگردد. روکش پی وی سی بر روی ورق های PVC فومیزه،MDF و انواع چوب قابل اجرا می باشد.


مزایای فومیزه روکشدار

مزایای محصول فوق عبارتند از :

۱-سازگار با محیط می باشد.

۲-ضدآب، مقاوم در برابر اسیدها و الکل ها بوده و خود سوز نمی باشد.

۳-با بکار بردن این محصول هیچ گونه نیاز به رنگ آمیزی و هزینه های مرتبط نمی باشد.

۴-هر پروژه را می توان با سرعت زیاد و حداقل زمان و هزینه بسیار کم اجرا نمود.

۵-روکش P.V.C را می توان بر روی انواع صفحات PVC ، صفحات پلاستیک،صفحات چوبی تک لایه و چندلایه ، صفحات MDF ، الوارها،ورقها،درب وپنجره های پلاستیک،انواع پروفیل پی وی سی،انواع، سنگها، صفحات فلزی

،صفحات و الوارهای آزبست و انواع پروفیل های آلومینیوم روکش نمود.

۶-با تکنولوژی جدید و با استفاده از روش ایجاد خلا می توان آن را بر روی انواع صفحات فلزی و غیر فلزی، جهت روکش بکار برد که این روش کمک زیادی به کارخانجات سازنده، لوازم خانگی و لوازم دکوراتیو آشپزخانه می نماید.