صفحه کابینت پلی وود

Category
محصولات
About This Project

این محصول به دلیل خواص و ویژگی هایی که دارد در زمینه کاربرد ، بسیار متنوع و گسترده است چرا که از این کامپوزیت محصولات بسیار متنوعی را میتوان تولید کرد. محصولات تولیدی از این کامپوزیتها مورد مصرف بخش های مختلفی از قبیل ساختمان سازی ، خودروسازی (وسایل تزئینی داخلی) ، دکوراسیون ، راه آهن ، کشتی سازی (عرشه) و … است.

کاربرد کنونی این کامپوزیت ها بیشتر به مواردی همچون تزیین کردن ، روکش کاری و چارچوب ها و قالب های پنجره باز می گردد. بازار محصولات کامپوزیت چوب – پلاستیک در آمریکا در ۵ سال اخیر به ۱۰۰ درصد رسیده است و باز هم با پدیدآمدن کاربردهای جدید در حال افزایش است. از این محصول می توان برای محصولاتی استفاده کرد که به طور سنتی از الوار و «پی وپی و یسی »ساخته می شدند.

از جمله این محصولات میتوان به چارچوب ها ، پروفیل ، اجزای در و پنجره ، قرنیز ها ، نرد ه ها ، قفسه بندی ، عرشه کشتی ها ، باراندازهای بندر ، روکش کاری عمودی و افقی خارجی ، تابلوی مغازه ها ، داخل قایق ها ، تراورس های ریل راه آهن ، مبلمان اداری ، کابینت و پیشخوان آشپزخانه و…. اشاره کرد.

موارد مصرف این کامپوزیت ها در کشورهای صنعتی پیشرفته به گونه ای است که در ا کثر صنایع کاربرد دارند به طور مثال از این کامپوزیتها در ساخت سفال های سقفی، اسکله دریایی ، ملزومات اداری ، ابزارآلات ، قال ها ، الوارهای سقفی و سایر محصولات استفاده می کنند.