ورق فومیزه تک لایه 10 میل

مشخصات ظاهری محصول

محدوده مجاز
واحد اندازه گیری
عنوان
ردیف
>0.4
g.cm-3
چگالی
1
>40
Shore D
سختی سطح
2
>2.5
Kg.mm-1
پیچ خوری نسبت به ضخامت
3
8-12
N.mm-1
استحکام کششی
4
>1
Kg.mm-1
خمش نسیت به ضخامت
5
<1
%
جذب آب
6
3
N.mm-1
تنش فشاری
7
10-15
KJ.m-3
استحکام ضربه
8
60-70
سانتی گراد
دمای نرم شدن
9
13-15
dB
انتقال صوت
10
0.35-0.55
w.mk-1
رسانایی گرماییدر25/32
11
B1
class
رتبه مقاومت در آتش
12
 

شرح

عنوان
ردیف
میلیمتر 10
ضخامت محصول
1
244* 122
ابعاد محصول
2
گرید 1
درجه بندی محصول
3

 

 
ورق فومیزه تک لایه 10 میل

ورق فومیزه تک لایه 10 میل

این ضخامت ورق ها نیز مانند ورق 8 میل استفاده زیادی در طراحی واجرای دکوراسیون داخلی داشته. در ساخت کابینت های روشویی مورد استفاده قرارمی گرد و همچنین در تولید سقف های کاذب در طرح های مختلف استفاده میشود. ورق های فومیزه قابلیت برش لیزر و سی ان سی را نیز دارد که این قابلیت در طراحی و ساخت. سقف کاذب که در بعضی موارد خدمات سی ان سی روی آنها انجام می شود مورد استفاده قرار میگیرد.

  ورق های فومیزه ضد آب

 
 PVC پلاستیکی است که با ورقه های نسبتاً ضخیم آن، می توان بدنه، کمدها و کابینت برای آشپزخانه ساخت. رنگ ورق فومیزه PVC معمولاً سفید است. در صنعت کابینت سازی، از این ماده برای تولید بدنه اطراف سینک ظرفشویی استفاده می شود و در این زمینه بسیار محبوب است. شما از ماشین ظرفشویی استفاده می کنید. زیرا این ماده کاملاً ضد آب است و می تواند بسیاری از مشکلات کابینت آشپزخانه ناشی از رطوبت را کنترل کند.
 
 
خاصیت اصلی PVC این است که ضد آب است و این ویژگی ضد آب بودن آنقدر برجسته است که بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، از سوی دیگر، طرح های جدید این مواد باعث افزایش استفاده از PVC در ساخت کابینت، دکوراسیون و بدنه سینک ظرفشویی در منازل شده است.
 
 

ویژگی ضد آب ورق های فومیزه

 
ورق های PVC بسیار مقاوم در برابر رطوبت، بدون ترک و پوسیدگی است و برای مکانهای مرطوب مناسب است. این دیوارپوش ها برای حمام مناسب هستند. سرویس های بهداشتی و حمام بخشی از ساختمان هستند که با عنصر آب در تماس هستند. مستقیم داشته باشید.
 
 
ورق های PVC از مواد پلیمری ساخته شده اند و با اطمینان می‌توان گفت که ضد آب هستند. از جمله قابلیت های ورق PVC که در اکثر خانه های ایرانی دیده شده است، دوام و مقاومت بالای آن در برابر آب، گرما و ضربه و خراش است، به طوری که عمر مفید مناسب و طولانی دارد.
 
 

کاربرد ورق های فومیزه ضد آب

 
این ورق ها به دلیل ساختار مناسب، مشکلی از نظر رطوبت ایجاد نمی کنند، ورق های PVC را می توان با استفاده از تکنولوژی خاص روکش کرد و به صورت رنگی در دکوراسیون استفاده کرد. از طرف دیگر این ورق های فومیزه با انواع این طرح ها و رنگ ها ارزان هستند، در برابر سایش و زنگ زدگی مقاوم هستند و قابل بازیافت هستند.
 
 
مزایای ورق های فومیزه PVC ضد آب
این پنل ها دارای وزن کم و مقاومت بسیار بالایی هستند که نصب و راه اندازی آنها را بر روی انواع سطوح آسان و سریع کرده و از طرف دیگر برای عایق صدا، سرما و حرارت مناسب هستند. ورق های فومیزه دارای خاصیت ضد حشرات (مورچه ها ، موریانه ها ، سوسک ها و ...) و ضد میکروبی است و به دلیل جنس پلیمری و سطح صافی که دارند، تمیز کردن آنها آسان است و دشوار نیست.